"Enter"a basıp içeriğe geçin

İlaçlı Petek Yıkama Fiyatları

Kalorifer petekleri kombi olan evlerde sürekli olarak tüm kış ayları boyunca kullanılmaktadır. Kullanımı kolay olan kalorifer petekleri mutlaka aralıklı süreçlerde temizletilmesi gerekir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesindeki amaç, öncelikli olarak yakıttan tasarruf sağlamak, daha iyi ısı sağlamak ve kombinin arızasız bir şekilde uzun süre daha aktif arızasız bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Petek temizliği ilaçlı petek yıkama ve ilaçsız petek yıkama ile iki çeşitte yapılmaktadır. Her zaman ilaçlı petek yıkamayı tercih etmek daha iyidir. Bunun nedeni ilaçlı petek yıkaması sonrasında petekler çok daha temiz olur ve yakıt tasarrufu daha kalıcı yapılır.

İlaçlı petek yıkama fiyatları kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği yapan firmamız tarafından 150 tl olarak belirlenmiştir. Kombi bakımı ve kalorifer petek temizliği yaptırmak isteyenler bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirler.

İlaçlı petek yıkama fiyatları temizliği yapılacak olan kalorifer peteklerinin sayısına göre değişim göstermektedir. Kombilere bağlı olarak çalışan kalorifer peteklerinin sürekli olarak arızasız bir şekilde çalışması isteniyor ise mutlaka her yıl düzenli olarak kalorifer peteklerine bağlı olarak peteklerin çalışmasını sağlayan kombilerin de bakımlarının yapılması gereklidir.

Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler arızasız olarak kullanım ömrü bitmiş olsa dahi kullanılmaya devam edilebilir. Kalorifer peteklerinin iç kısımları tamamen kir ve tozdan arındıktan sonra kalorifer peteklerinin kullanımı daha sağlıklı hale gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2020 Rize Petek Yıkama - Petek Temizleme. Tüm hakları saklıdır.