"Enter"a basıp içeriğe geçin

İlaçsız Petek Yıkama Fiyatları

Beyaz eşyalardan en fazla kullanılanlarından birisi olan kombiler artık yaşantımızda büyük bir yer kaplayan cihazlardır. Kombilerin arızaları her zaman kullanıcıların büyük bir sıkıntıya girmesine neden olur. Peki; en fazla kombilerin bozulmasına neden nedir? Kombilerin en fazla bozulmasına neden kalorifer peteklerinin iç kısımlarında zamanla biriken kir ve tozdur.

Bu toz ve kir kalorifer peteklerinin çalışmasını durdurduğu gibi, kombilerin de daha hızlı arıza yapmasına neden olmaktadır. Kombi arızalarının önüne geçmek ve kış boyunca yakıt tasarrufu yapmak için mutlaka kalorifer peteklerini her yıl düzenli olarak kış ayları başlamadan önce yıkatmak gereklidir. Kalorifer petekleri düzenli bir şekilde yıkandığında hem yakıt tasarrufu yapmak hem de kombilerin sık sık arızalanmasını engellemek mümkün olabilir.

İlaçsız petek yıkama fiyatları tarafımızca 120 tl olarak belirlenmiştir. Temizliği yapılan kalorifer petekleri uzun süre hiçbir şekilde arıza yapmadan ısı sağlayabilir. Az yakıt ile uzun süre kalorifer peteklerinin kullanılabilmesi için ilaçsız veya ilaçlı olarak kalorifer peteklerinin temizliğinin yapılması şarttır.

İlaçsız petek yıkama fiyatları kalorifer peteklerinin sayısının artması veya kalorifer peteklerinin sayısının düşmesi nedeni ile değişim gösterebilir. Kalorifer peteklerinin temizliği yapıldığında önceki süreçlere nazaran ortamın daha iyi ve sağlıklı bir havaya sahip olduğu görülür. Bunun nedeni kalorifer petekleri temizlenmediğinde kalorifer petekleri içinde biriken kir ve tozların ortama iyi olmayan bir koku yaymasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2020 Rize Petek Yıkama - Petek Temizleme. Tüm hakları saklıdır.